Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2017

Πρόγραμμα Υποδομής 11 & 12-02-2017


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201710:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201711:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201712:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201713:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1ΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201714:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201715:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201709:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2ΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201709:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ11-02-201710:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ11-02-201711:15
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ11-02-201712:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                               ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201711:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1ΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201712:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201714:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201717:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ11-02-201715:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚ. ΜΗΛΙΑΣ11-02-201711:00

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 12-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201710:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201711:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201712:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣΓΙΩΤΣΑ12-02-201711:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2ΓΙΩΤΣΑ11-02-201712:00
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ12-02-201712:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                       ΚΥΡΙΑΚΗ 12-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201710:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ12-02-201710:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ12-02-201711:15
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ12-02-201712:30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ12-02-201713:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 12-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201711:00
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201712:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012ΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201714:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ12-02-201715:30
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣΓΙΩΤΣΑ12-02-201710:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΓΙΩΤΣΑ12-02-201711:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 12-02-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΑΙΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΠΛΑΤΑΜΩΝΑ12-02-201710:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ12-02-201710:30
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2ΛΟΦΟΥ12-02-201711:00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου